HAM BEZ ÇANTA İMALATI

Bez Çanta İmalatı ve Promosyon Ham bez Çanta Satışı..

Kendi imalatımız olan ham bez çanta modellerimiz %100 organik ham bez kumaştan üretilmiş olup Denizli ilinde bez çanta imalatı yapmaktayız. Ham bez çanta toptan satışının ve imalatının yapıldığı ticaret merkezidir. yurtiçi ve yurtdışı tüm müşterilerimize kolayca ulaşıp Kaliteli ve uygun Promosyon ham bez çanta fiyatları Ekip Çanta’da bulunmaktadır.

Ham bez çanta, dokuma kumaş kullanılarak, standart çantaların yanı sıra genel ve sürekli kullanıma yönelik,  promosyon bez çanta, omuz askılı bez çanta, fuar çantası, firma logo baskılı bez çanta, plaj çantası, reklam çantası, okul çantası, kolej çantası, sırt çantası, alışveriş çantası, market çantası gibi değişik modellerde de bez çanta imalatımız mevcuttur. 

Ekip Çanta olarak promosyon amaçlı serigrafi baskılı bez çantalar yapmaktayız. Bez çanta, ham bez çanta, bez torba, pamuklu çanta, kanvas (canvas) çanta, gabardin çanta, cotton çanta % 100 pamuklu olup geri dönüşümlü ve doğa dostu çevreye zarar vermeyen ürünlerden oluşmaktadır.

Promosyon bez çantada ekonomik olarak zorlanmayacak şekilde istenilen özel siparişleride yerine getirebilmek firmamızın prensipleri arasındadır. Bez çanta modelleri ve bez çanta fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın. En ucuz bez çanta Ekip Çanta` da üretilmektedir.

TOP