NONWOVEN BEZ ÇANTA İMALATI - (Dokumasız Kumaş - Tela Çanta)

Nonwoven Bez Çanta, Nonwoven Bez Çanta, Promosyon Bez Çanta, Promosyon Nonwoven Çanta, Körüklü Çanta, Körüklü Bez Çanta, Bez Market Çantası, Tela Çanta, Promosyon Fuar Çantası, Reklam Çanta, Geri Dönüşümlü Bez Çanta,  Omuz Askılı Bez Çanta, Baskılı Bez Çanta, Firma Baskılı Bez Çanta, Körüklü Bez Çanta ve Promosyon Bez Çanta İmalatını denizli ilinde yapmaktayız.

Nonwoven Bez çanta fiyatları ve Nonwoven bez çanta modelleri ile Türkiye'nin bez çanta imalat ve üretim merkezidir. Denizli de ürettiğimiz çevre dostu bez torba, bez poşet ve bez çantalar ile en kaliteli ve en uygun fiyatlarla bez çanta imalatı yapan firmalardan birisiyiz. 

Bez çanta da en iyi hammadde kullanarak, geri dönüşümlü bez çantalar üst düzey kalitede %100 e yaklaşan bir verimle üretilmektedir. Birbirinden farklı tasarıma sahip bez çanta üretimi gerçekleştirmektedir. Ekip Çanta toptan bez çanta üretim ve imalat kapasitesini talepler doğrultusunda hız kazandırmaktadır. 

Geri dönüşümü kolay, kanserojen madde üretmeyen ve antibakteriyel özelliğe sahip dokumasız olarak üretilen tela tabir edilen nonwoven kumaştan imalatını yaptığımız bez çantalar, çevre dostu çanta kullanımına ve çevreye duyarlı tüm firmalar tarafından tercih ediliyor.

Nonwoven 70 - 150 m2/gr kumaştan imal çantalarımızı istenilen model, ölçü ve değişik renk seçenekleriyle beğeninize sunuyoruz. Üzerine serigrafi veya çok renkli trignomi ofset baskı yapılabilmektedir.

TOP